Річний звіт про діяльність закладу

Головна » Прозорість та інформаційна відкритість закладу » Річний звіт про діяльність закладу   

   

                            

  

                                ЗВІТ

          ЗАВІДУВАЧА ДОШКІЛЬНОГО

             НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

                       «СОНЕЧКО»

                   С.ЧЕРЕМОШНОГО

                     ЗА 2019-2020 Н.Р.

 

 

 

 

 

                                                               Завідувач ДНЗ       І.О.Чеборака

                                  2

Черемошненський дошкільний навчальний заклад «Сонечко» розташований за адресою: 23325; Вінницька область, Тиврівський район,  с.Черемошне, вулиця Шкільна, будинок №36.

   Дошкільний заклад  належить до комунальної форми власності Черемошненської сільської ради . Безпосереднє  керівництво  освітнім процесом здійснюється відділом освіти Тиврівської  районної державної адміністрації, розпорядником державних субвенцій, які направлені на фінансування закладу є сільська рада с.Черемошного. До складу органів самоврядування ДНЗ входить батьківський комітет ,загальні збори батьків та трудового колективу. Робота дошкільного навчального закладу базується на таких основних державних документах, як «Конституція України», Закон «Про освіту», Закон «Про дошкільну освіту», Закон «Про охорону дитинства». Освітній  процес в закладі здійснюється на основі Базового компонента дошкільної освіти та освітньої  програми  для дітей від 2 до 7 років «Дитина». На основі цих документів в ДНЗ ведеться  наступна  документація: накази з основної та адміністративно-господарчої діяльності, накази з кадрових питань, журнали вхідної та створеної закладом документації, журнали бракеражу сирої і готової продукції, візитаційна книга та ін. Вся робота закладу планується перспективно на 5 років та на кожен навчальний рік і оздоровчий період. Річний план схвалюється зборами трудового колективу ,затверджується завідувачем .

    Працівники закладу чітко дотримуються посадових інструкцій, Інструкцій з охорони праці ,безпеки життєдіяльності дітей, пожежної безпеки ,Правил трудового внутрішнього розпорядку, санітарних норм та правил, Інструкції з організації харчування дітей в ДНЗ та Санітарного регламенту.

    Велика увага приділяється охопленню дошкільною освітою п’ятирічних дітей. Так у цьому  навчальному році  було 90% залучено дітей п’яти років до відвідування садочка.

    Розвивальне середовище дошкільного навчального закладу  організовано з урахуванням інтересів дітей та відповідає їх віковим потребам та особливостям розумового та фізичного розвитку. Для занять дітей створено всі умови  обладнано спеціальні приміщення такі, як спортивна зала, ігрова зала, спальня. харчоблок, кабінет вихователя, прогулянковий та  спортивний майданчики.

   Дошкільний навчальний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та девятигодинним  робочим  днем. За проектною потужністю заклад розраховано на 23 місця  для дітей від трьох до шести (семи) років. В 2019-

                                                              3

2020 навчальному році укомплектовано одну різновікову групу. В групі  п’ятеро дітей п’яти  років , п’ятеро   чотирьох  років та двоє  дітей трьох років. Всього група налічує 12  дітей. Двоє дітей із багатодітних сімей .

     В дошкільному навчальному закладі «Сонечко» працює 5 працівників на постійній основі та 2 сезонних кочегари. Двоє із них педагогічних із середньо –спеціальною дошкільною освітою –завідувач та вихователь. П’ятеро  –технічний  персонал-помічник вихователя, кухар, робітник,  2 сезонниі кочегари. Всі працівники окрім робітника працюють на повну ставку посадового окладу, робітник - на 0,5 ставки.

    Всі режимні процеси та заняття в закладі проводяться відповідно до освітньої програми  для дітей від двох до семи років «Дитина», «Базового компонента дошкільної совіти» та річного планування дошкільного навчального закладу на 2019-2020 навчальний рік. Окрім базової програми в закладі впроваджуються інноваційні технології «Театр фізичного розвитку та оздоровлення  дошкільників М.М.Єфименко»

     В 2019-2020 навчальному році колектив закладу працював  за такими пріоритетними напрямами:

1.Національно –патріотичне виховання дошкільнят;

2. Забезпечення наступності між суміжними ланками освіти;

3. Мовленнєвий розвиток дошкільнят.

  Управлінські рішення та дії завідувача ДНЗ «Сонечко» Чебораки І.О. в поточному році були спрямовані здебільшого на забезпечення працездатності колективу, виконання річних завдань:

1.Комплектація штатів відповідно до затвердженого штатного розпису;

2.Складання бюджетного запиту на 2020-2021 роки.

3.Організація роботи щодо охоплення п’ятирічних дітей дошкільною освітою та облік дітей на території села.

4.Співпраця з батьками дітей, які відвідують заклад.

   Впродовж року педагогічний колектив брав участь у методичних обєднаннях,нарадах,семінарах-практикумах,конференціях,конкурсах, виставках ,які організовувалися відділом освіти на базах районного відділу освіти та  дошкільних навчальних закладів району.  06.04 2020 року на базі управління освіти і науки  Тиврівської райдержадміністрації пройшла  чергову атестацію завідувач  Черемошненського дошкільного навчального закладу «Сонечко».

                                                                 4

            На протязі року в ДНЗ за участю батьків та сільського голови                                                             Мокойчука Ю.В. проводилися такі заходи ,як  Свято осені, Новорічне свято, «Різдвяні розваги», свято 8 Березня, «Тиждень безпеки дітей», «Тиждень безпеки дорожнього руху»,  сімейне спортивне свято «Ми  веселі козачата любим бігати й стрибати». Виставки дитячих робіт ,дні відкритих дверей, батьківські збори, консультації для батьків.

    Організація харчування дітей в закладі ведеться відповідно до «Інструкції з організації харчування дітей» затвердженої наказом Міністерства освіти  і науки України та Міністерства здоров’я України від 17.04.2006 року  №298/227 та Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 р.  № 234.  Найважливішою умовою правильної організації харчування дітей в закладі є суворе дотримання санітарно- гігієнічних вимог  на харчоблоці ,дотримання правильності процесу приготування їжі та зберігання продуктів. Результатом  доброї роботи харчоблоку є відсутність зафіксованих випадків отруєння і кишкових захворювань. В ДНЗ харчуються діти пільгових категорій.   За  двох дітей з багатодітних сімей батьки слачують- 50%  від вартості харчування. З  1січня 2020 року вартість харчування в дошкільному навчальному закладі становить 30.00 гривень  за один дітодень .Батьки сплачують не менше 40 % від вартості харчування одного дітодня, тобто 12.00.гривень один день.

       Кухар Шовер Г.П. чітко дотримується санітарно-гігієнічних  вимог під час приготування їжі, відповідно до затвердженого районною Держпродспоживслужбою   двотижневого меню, готує смачні та поживні страви. Велику допомогу  в організації харчування дітей здійснюють батьки. Постачають картоплею, яблуками, сухофруктами, буряками. Так на протязі 2019-2020 років батьками було надано продуктів на суму 385  позабюджетних гривень. Харчоблок забезпечений проточною холодною та гарячою водою, двома електричними плитами, бойлером, холодильником. електром’ясорубкою  та кухонним начинням. В 2019-2020 навчальному році було використано на харчування 19.394 бюджетних коштів та  9.504 гривень позабюджетних.

     Фінансова діяльність в закладі  здійснюється згідно з кошторисом на даний рік сформованим сільською радою .В звітному році за кошти сільського бюджету  було витрачено на господарчі та канцелярські товари 1142.0 гривень, на опалення- 14.999,на електроносії- 5.115. В поточному році закуплено вогнегасник на суму -282.0, гривень та  здійснено технічний огляд  раніше придбаних вогнегасників на суму 384.0 гривень. Зремонтовано принтер-375.0, замінено жорсткий диск в ноутбуці на суму 1180.0 гривень.

                                                         5

передплачено фахової літератури на суму 317.0,   абонентська плата за інтернет-2160.0.,  здійснено ремонт електророзподільних коробок  та випробування громовідводу   на суму 1530.0 гривень. Закуплено колодязні кільця з кришкою для  каналізації на суму 8.995.0 грн., для оснащення внутрішньої вбиральні  закуплено бойлер, унітази, вмивальники,  сіфони, змивачі, з’єднувачі, труби та тройніки   різних діаметрів, крани на загальну суму 18.589. гривень.   Проведено поточний ремонт приміщення та майданчика закладу за бюджетні кошти на суму-2100.гривень.

    Дошкільний навчальний заклад планує закриття на ремонт  з 23 червня 2020 року по  31 липня 2020.   Черемошненський дошкільний навчальний заклад «Сонечко» планує відновити освітній процес з 01 серпня 2020 року.

На період ремонту планується наступний обсяг робіт:

1.Поточний ремонт приміщень дошкільного навчального закладу.

2. Часткова побілка приміщення ззовні.

3.Покраска ігрових споруд на майданчику ДНЗ.

4. Обладнання сміттєзбірника згідно вимог.

Враховуючи все вищесказане можна зробити висновок:

Поступове осучаснення предметно-просторового середовища закладу, його розвиток. можливий тільки за умов засвоєння нововведень, бачення власної перспективи розвитку, плідної співпраці всіх учасників   освітнього процесу.